Vlasta Špačková

Firma:

Vlasta Špačková

Ulice:

Miřijovského 522

Město:

Hradec Králové

PSČ:

50006

 

 

Telefon:

774 458 849

 

 

E-Mail:

vlasta@kadernictvi-hk.cz

Web:

kadernictvi-hk.cz

 

 

GPS:

50.2033522N, 15.8520894E

 

 

O společnosti

Doménou mé práce je samostatnost. Zákaznice nemusí říkat co všechno potřebuje, u mytí začínáme relaxovat a masáž hlavy je samozřejmou součástí péče o vlasy a pokožku. Mým cílem je Vaše maximální spokojenost, proto kladu velký důraz na individuální přístup ke každému zákazníkovi.

Pětadvacetiletá zkušenost v oboru je zárukou profesionální kvality. Nádherné účesy a proměny žen jsou pro mne koníčkem. Střih a délka vlasů je nejdůležitější. Všímám si celkové postavy ženy, vcítím se do ní a vytvořím účes ve kterém se bude nejen výborně cítit ale později i snadno upravovat.

Barvy vybírám dle typu zákaznice s přihlédnutím na barvu očí, barvu pleti a oblečení které nosí nejraději. Po dlouholeté zkušenosti se mi osvědčily např. barvy od firmy Vitality`s a Subrina, které jsou cenově dostupné i nepříliš majetným klientkám. Vše je na domluvě a lze použít barvy i jiné značky.

Také dobře zvolený moderní účes vás může změnit k nepoznání. Je sice pravdou, že už příroda samotná vybavila ženy obdivuhodnou krásou a půvabem, ale i ona občas zůstala stát na půli cesty.

Dokonalý a padnoucí účes vytvořený s péčí se tak může stát pomyslnou třešničkou na dortu, která z jinak obyčejného moučníku učiní výjimečný a exkluzivní zákusek. K dokonalému výsledku dopomáhá i kvalitní vlasová kosmetika Subrina nebo Vitality`s, s níž máme jenom ty nejlepší zkušenosti.

K dokonalosti vašeho exteriéru tak třeba chybí jenom malý krůček a tím rozhodujícím malým krůčkem se může stát návštěva našeho kadeřnického salonu v Hradci Králové, kde se na Vás budu těšit.

Ceník kadeřnických služeb:

Dámský střih - krátké vlasy

350 Kč
Dámský střih - dlouhé vlasy 450 Kč
Pánský střih neprovádím
 

Barvení vlasů

580 Kč
 

Melír

krátké vlasy 650 Kč
  dlouhé vlasy 850 Kč
 

Trvalá krátké vlasy

520 Kč

Trvalá dlouhé vlasy

680 Kč
 

Aplikace regenerační masky + masáž

70 Kč
 

Společenský účes

450 Kč
 


V ceně dámského střihu jsou již započítány stylingové přípravky (lak, tužidlo, vosk, gel,...)

Ke každému barvení vlasů masáž hlavy ZDARMA !

Poradenství, barevná typologie a celkový návrh Vaší proměny je u nás samozřejmostí.

Používáme výhradně značkové barvy maximálně šetrné k Vašim vlasům a navíc lze vybrat i z barev obsahující výživné esence jako je např. Jojobový olej, který Vám zajistí dlouhotrvající lesk.

Naše kadeřnictví v Hradci Králové se těší na Vaši návštěvu.


 

 
Kadeřnictví Hradec Králové - Stylistka Vlasta Špačková na Facebooku